Grecki miód z mastihą 470g

49,00 

Mastiha – czyli żywica z drzewa pistacjowego jest greckim specjałem. Od tysięcy lat pozyskuje się ją w tradycyjny sposób i nazywa łzami drzewa mastyskowego. Mamy jednak nadzieję, że jedyne łzy, jakie uronicie to łzy szczęścia, kiedy powiemy Wam, że teraz mastihę znajdziecie również w naszym… miodzie!

Na stanie

Opis

Miód z mastihą to prawdziwy fenomen, ale Grecy przecież nie boją się żadnych kulinarnych wyzwań. Oddają więc w Wasze ręce tę płynną ambrozję z dodatkiem mastihy, bo niezwykłych duetów nigdy nie za wiele! Olej mastyksowy używany do produkcji miodu, pochodzi od certyfikowanego producenta i jako naturalna żywica traktowany jest jak lekarstwo!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GRECKI MIÓD Z MASTIHĄ?

Miód z dodatkiem mastihy ma wyjątkowy zapach, smak i ciemną barwę. Produkowany w niskiej temperaturze jest bardzo płynny, a przy tym szczyci się swoimi właściwościami zdrowotnymi. Nic w tym dziwnego, bo mastiha ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne i wspomaga trawienie. W połączeniu z miodem nie wyobrażamy sobie lepszego towarzysza słodkich śniadań!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Grecki miód z mastihą 470g”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…