Grecka oliwa z oliwek LADOLEA 5l

229,00 289,00 

Grecka oliwa z oliwek ma wielką moc, ale jedną, jedyną wadę. Znika z ceramicznych garnuszków zdecydowanie za szybko. Skoro mamy do czynienia z tak ogromnym apetytem, z pomocą przychodzą puszki, w których znajdziecie aż 5 litrów tłoczonej na zimno, niefiltrowanej oliwy z oliwek. Ta oliwa ma w sobie coś takiego, że chce się jej więcej i więcej.

Wyczyść

Opis

Podczas greckich, mitycznych uczt, stoły uginały się od nadmiaru jedzenia. Dziwi nas tylko fakt, że zamiast o oliwie z oliwek, pisano o ambrozji. Ale to chyba żadna różnica! Wasze stoły też mogą zacząć się uginać, gdy na salony wkroczy oliwa w pięciolitrowych puszkach! Jesteśmy z niej szczególnie dumni, bo wiemy, że możecie teraz biesiadować do woli i nie martwić się na zapas. A raczej o zapas… oliwy!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OLIWĘ Z OLIWEK LADOLEA W DUŻEJ PUSZCE?

Bo jeśli chodzi o oliwę tłoczoną z wybornych, greckich oliwek odmiany Patrinia, Megaritiki i Koroneiki nie uznajemy żadnych półśrodków! Kiedy oliwy chce się więcej i więcej, ta puszka zapewni Wam zapasy na długi czas, tworząc duet idealny z sałatkami, pieczywem i serami. Możecie teraz przelewać, dolewać i obdarowywać znajomych, kiedy tylko macie na to ochotę. 5 litrów oliwy to też świetna baza do greckich, kulinarnych eksperymentów, więc do dzieła!

Dodatkowe informacje

Kolor

BIAŁA-PATRINIA, ZIELONA-KORONEIKI, CZARNA-MEGARITIKI

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Grecka oliwa z oliwek LADOLEA 5l”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…