Gdzie kupić grecką oliwę?

Gdzie kupić oliwę z oliwek z Grecji. Oliwa Kallisto
Oliwa z oliwek Kallisto – prosto z Grecji

Gdzie kupić grecką oliwę? Odpowiedź jest jasna – oczywiście, że w Grecji! Oliwa z oliwek, które wylegują się w gorącym słońcu, w regionie Kalamata uznawane są za najlepsze na świecie. Skąd jednak turyści mają wiedzieć, jaka oliwa jest najlepsza i, które greckie produkty warto kupić w Polsce?

My to wiemy, ale nie martwcie się. Nie pozostanie to naszą słodką, grecką tajemnicą. Ogłaszamy wszem wobec, że grecką oliwę z oliwek i inne tradycyjne, greckie produkty można kupić w naszym greckim sklepie w dziale Oliwy z oliwek, octy.

Gdzie kupić grecką oliwę i dlaczego właśnie u nas?

Jeśli poznaliście już naszą historię, wiecie, że grecka kuchnia zawsze była nam bardzo bliska. Za każdym razem, podczas naszych podróży do Grecji szukamy produktów, które nas zachwycą prostym składem, jakością, smakiem a dopiero na końcu ceną. Grecką kuchnię kochamy za prostotę i naturalne składniki. Stąd już tylko mały kroczek do tego, by zaczęły się one pojawiać na Waszych stołach prosto z naszego sklepu. Dlaczego nie musicie martwić się o ich skład i jakość?  Już wyjaśniamy!

1. Dobrze wiemy skąd pochodzą i jaka historia stoi za ich wyprodukowaniem.

Greccy producenci oliwy - Sofia i Giorgos

Nie dajemy się nabrać na produkty, które często mogą być tylko chwytem marketingowym. Docieramy więc do małych, greckich gospodarstw, w których przy produkcji oliwy z oliwek, dżemów, konfitur, czy win pracują zwykle całe rodziny. Od pokoleń przekazują sobie receptury swoich babć i matek.  Produkty, które możecie kupić w naszym sklepie, Grecy polecają sobie wzajemnie, a my z tych poleceń chętnie korzystamy! Czy można chcieć czegoś więcej?

2. Naszych produktów nie znajdziecie w greckich supermarketach

Większość produktów, które stoją na naszych wirtualnych, sklepowych półkach może pochwalić się certyfikatami, które wcale nie tak łatwo jest zdobyć. Producenci muszą wykazać, że skład ich produktów jest naprawdę mistrzowski. Dopiero wtedy przyznawany jest im specjalny certyfikat. Przed podjęciem decyzji o tym, które greckie produkty trafią do nas, poszukiwania tych najlepszych trwają naprawdę długo. Oczywiście są dla nas bardzo przyjemne. Efektem tych kulinarnych podróży jest to, że wina, oliwy, pasty i inne przysmaki pochodzą od zaufanych producentów i, które uzyskują wyróżnienia na greckim i zagranicznym rynku. Nie uznajemy więc żadnych kompromisów!

3. Greckie produkty bez konserwantów

Oliwy z oliwek nie zawierają żadnych sztucznych składników. Bo przecież z ich dodatkiem wcale nie są już takie tradycyjne! Nie docieramy więc do producentów, którzy idą drogą na skróty. Produkty,  które Wam proponujemy, wytwarzane są w małych manufakturach dla klientów, dla których naturalny proces produkcji jest bardzo ważny. Dajemy słowo! I dajemy Wam to, co w Grecji najlepsze!

 

Macie ochotę wypróbować we własnej kuchni, czy greckie produkty podbiją też Wasze podniebienia? Nie ma problemu. Zapraszamy do naszego sklepu z greckimi produktami w Komornikach k. Poznania!

Oliwa z oliwek Phaethon
Grecka oliwa z oliwek Phaethon